İmpo Dalgıç Pompa

İmpo Dalgıç Pompa

İmpo dalgıç pompa satış servis ve montaj işlerinde 20 senelik tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz. İmpo dalgıç pompa uygulamalarında İstanbul’da hizmetinizdeyiz. İmpo dalgıç pompa tamiri firmamız bünyesinde orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır. İmpo dalgıç pompa fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz.

İmpo Dalgıç Pompa

İmpo dalgıç pompa satış servis ve montaj işlerinde 20 senelik tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz. İmpo dalgıç pompa uygulamalarında İstanbul’da hizmetinizdeyiz. İmpo dalgıç pompa tamiri firmamız bünyesinde orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır. İmpo dalgıç pompa fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz.

İmpo Dalgıç Pompa AISI 304 Kalite paslanmaz çelikten üretilmiş ileri teknoloji mühendislik ürünüdür.
Üretimlerin tamamını İzmir’deki fabrikasında uluslararası standartlarda üretmektedir. İmpo Dalgıç Pompa dünyanın önce gelen dalgıç pompa üreticileri arasındadır. İmpo dalgıç pompa servisi personellerimiz dalgıç pompa uygulamaları konusunda uzmanlaşmıştırlar.

İmpo dalgıç pompa yüksek verimleri nedeniyle tercih edilirler. Enerji tüketiminde sağladığı avantaj bakımından toplam satın alma maliyetleri düşüktür. Aynı basınç düzeyi için daha az kademeye va daha düşük beygir gücüne ihtiyaç duyarlar. Diğer dalgıç pompalara oranla daha az enerji ve güç harcarlar.

Sıcak su uygulamalarında ve hijyen gerektiren, içme suyu teminine yönelik projeler için güvenli biçimde kullanılabilir.

İMPO Paslanmaz Dalgıç Pompa Serileri, yıllarca sorunsuz çalışması için paslanmaz çelikten tasarlanmış ve üretilmiştir. Aşınma bileziği, difüzör yatağı, oring ve orta burç haricindeki tüm parçalar paslanmaz çelik (AISI 304) den yapılmıştır.

İMPO Paslanmaz Dalgıç Pompa Serisi, geniş bir yelpazede, yüksek verimli seçenekler sunmaktadır.

Pompa verimliliği genellikle fiyat ile karşılaştırıldığında ihmal edilen bir faktördür. Bununla birlikte zaman içinde kullanıcıların fark ettiği gibi; verimlilik, pompanın kullanımı boyunca, elektrik sarfiyatı ve bakım dolayısı ile toplam maliyette büyük farklar yaratır. İMPO Paslanmaz Dalgıç Pompa Serisi verimliliği sayesinde toplam yatırım maliyeti olarak en uygun seçeneği sunar.

Paslanmaz çelik hafifliği sayesinde; kullanımda kolaylık, düşük ekipman maliyeti, kısa kurulum ve servis süreleri demektir. Buna ek olarak; paslanmaz çeliğin düşük aşınma özelliği sayesinde İMPO Paslanmaz çelik serisi pompaları servis sonrası aynı ilk günkü gibi yepyeni olmaktadır.

İmpo Dalgıç Pompa Uygulama Alanları

İmpo Dalgıç Pompa Tarım, belediyecilik, sanayi, evsel kullanım ve madencilik gibi zorlu koşullarda, Su basıncı gerektiren uygulamalarda, Tanklardan, havza veya havuzlardan ve kuyulardan su çekmede, muhtelif türde sıvı malzemenin dağıtımı ve yükseğe basılmasında,Fıskiyelerde,Sulama sistemlerinde, Çim ve bahçe sulamalarında, Yağmurlama ve damlama sistemlerinde, Seralarda ve fidanlıklarda, Kır evleri, çiftlikler ve kulübelere su tedariğinde,Deniz platformlarında, Arıtma tesislerinde, Kimya ve madencilik endüstrisinde, Gıda endüstrisinde, Yangın söndürme çalışmalarında, Güneş enerjili uygulamalarda Yıkama tesislerinde İmpo dalgıç pompa güvenle kullanılır.


Etiketler: impo dalgıç pompa impo dalgıç pompa fiyatları impo dalgıç pompa servisi impo dalgıç pompa tamiri impo paslanmaz dalgıç pompa

BU YAZIYI PAYLAŞ
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BENZER YAZILAR

7,5Hp (5,5kw) Coverco Dalgıç Motor

7,5Hp (5,5kw) Coverco Dalgıç Motor NBS4 serisi olarak adlandırılır ve 4" çapında yağ soğutmalı İtaly... Devamı

İmpo S4SP 8/15 Dalgıç Pompa

İMPO S4SP 8/15 DALGIÇ POMPA;3Hp gücünde komple AISI 304 Kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.2’’ ç... Devamı

Çatalca Dalgıç Pompa

Çatalca ilçesinde su kuyuları ve dalgıç pompa sektöründe faaliyet gösteren firmamız, su kuyularında ... Devamı


Editörün Seçtikleri

Popüler Yazılar

 • 

    0216 374 00 20     0536 256 43 43
  Copyright © 2017 | Tüm Hakları Saklıdır. www.istanbulsusondaji.com
  dalgıç pompa

  dalgıç pompa servisi

  kurumsal web tasarım