Adalar Kuyu Temizleme

Adalar Kuyu Temizleme

Adalar Kuyu Temizleme İşlerinizde Profesyonel Ekibimizle Birlikte Büyükada, Heybeliada , Burgazada ve Kınalıada'da Sondaj Kuyu Temizliği Hizmeti Vermekteyiz. Sondaj kuyu inkişafı, keson kuyu temizliği, drenaj kuyu temizliği, yağmur suyu kuyularının temizlik işleri ile birlikte bu kuyularda bulunan dalgıç pompalarının bakım onarım ve montaj işlerini yapmaktayız.

Adalar Kuyu Temizleme

Adalar Kuyu Temizleme servis hizmeti veren firmamız kuyu temizliği,kuyu bakımı,kuyu inkişafı işlerinde kalıcı çözümler sunmaktadır.Adalar bölgesinde BüyükadaHeybeliadaBurgazada ve Kınalıada'da sondaj kuyu temizliği,sondaj kuyu inkişafı,keson kuyu temizliği,drenaj kuyu temizliği,yağmur suyu kuyularının temizlik işleri ile birlikte bu kuyularda bulunan dalgıç pompalarının bakım onarım ve montaj işlerini yapmaktayız.
Büyükada kuyu temizleme
Heybeliada kuyu temizleme
Burgazada kuyu temizleme
Kınalıada kuyu temizleme
Referans listemize bakmadan bizden fiyat almadan kuyu temizliği yaptırmayınız.Kuyu temizliği ve DALGIÇ POMPA bakımları bakımları garantili olarak firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kuyu Temizleme

Firmamız uzun zamandan beri Kuyu Temizleme ve benzeri her türlü işlerinizi itina ile yapıyor. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, sektörün önde gelen firmaları arasında bulunmaktadır.

Özellikle kuyularınızın temizlemesini yaptıktan sonra, düzenli olarak periyodik bakım hizmeti vererek, olabilecek bir sorunun önüne geçmiş oluyoruz. Bu şekilde sizlere ekstra bir masraf çıkmasını önlüyoruz.

Firmamız kurumsal bir firma olup, sadece İstanbul değil, şehir dışına da hizmet vermektedir.

Vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir.

 • Kuyu Bakımı ve Temizliği
 • Su Sondajı Tamir ve Bakımı
 • Dalgıç Pompa Satışı
 • Periyodik Bakım Hizmeti
 • Dalgıç Pompa Servisi
 • Atık Su ve Drenaj Sistemleri
 • Hidrofor Bakım ve Onarımı
 • Kuyu Kurtarma

hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Firmamız bütün vermiş olduğu hizmetleri garanti kapsamı altında müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Firmamızın deneyimli ve son derece işinde ehil olan profesyonel ustaları, kısa süre içerisinde isteğiniz doğrultu da sizlere hizmet sunuyor. Firma olarak son teknolojiye sahip ekipmanlar ile hizmet veriyoruz.

Sizde Kuyu Temizleme veya diğer istediğiniz bütün hizmetler için, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere ister sabit şirket telefonlarımızdan, isterseniz de müşteri whatsapp numarası veya internet sitesi üzerindeki iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.    

Kuyu Bakımı Hakkında

Yeraltı suları su sondajları açılarak elde edilmektedir. Eğer bu su kuyularınızdan çıkan suyun daha verimli ve sağlıklı olmasını isterseniz, düzenli olarak Kuyu Bakımı yaptırmanız gerekir.

 Kuyularınızda oluşabilecek problemlerinin önüne geçmek ve ekstra bir maliyetle karşılaşmak istemiyorsanız, kuyularınızın bakımını periyodik ve düzenli bir şekilde yaptırmanız sizin açınızdan önemlidir.

Firmamız vermiş olduğu kuyu temizleme ve diğer hizmetlerin haricinde ise, kuyu bakımı gelmektedir. Firmamızın uzman teknik ekibi kuyu bakımlarınızı itina ile yapıyor. Bu sayede kuyunuzdan almış olduğunuz verim daha fazla oluyor.

Kuyularınızın bakımının yapılmaması durumunda ise şu gibi sorunlar meydana gelir.

 • Kil ve Silt oranı yükselir.
 • Kuyunun pompasında zamanla aşınma meydana gelir.
 • Kuyunuzun bakımının yapılmaması, kapasitesinin düşmesine neden olur.
 • Aküferlerin sürekli pompalaması görevi itibariyle, kuyu bakımı olmaması nedeniyle bu işlemin veriminde azalma meydana gelir.

Bunların haricinde ise, kuyunuzdaki filtre açıklıkları farklı nedenlerle tıkanır ve görevini yapamaz hale gelir.

Bu yüzden kuyunuzun bakım ve temizliğini yapmanız son derece önemlidir. Firma olarak Kuyu Bakımı hizmetini sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz.   

Kuyu Temizliği Nasıl Yapılır?

Kuyu bakımı önemli olduğu kadar Kuyu Temizliği yaptırmak kuyunuzdan alacağınız verim dolayısıyla son derece önemlidir. Sondaj kuyularınız jeolojik yapılar nedeniyle temizlenme gereği hissederler.

Kuyularınızın temizlenmesini gerektiren ve başınızı ağrıtacak olan nedenlerin başında ise kil ve silt oranlarının yüksek olması gelir. Firmamız kuyu temizliğinizi son teknoloji ile yapılmış olan, Kuyu Temizliği Makinası ile yapmaktadır.

Kuyularınızı temizlerken kullanmış olduğumuz yöntemlerin başında ise, yüksek basınç sağlayan ve debili kompresör yardımı ile yapılan yöntemdir. Bu yöntem kuyu temizliğini oldukça iyi ve kaliteli yapmaktadır.

Firma olarak müşterilerimiz bizden, en çok bu yöntemi talep etmektedirler. Sizde kuyularınızın temizliğini ekonomik fiyatlarla firmamızdan yaptırmak isterseniz, bizlerle müşteri temsilcimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.    

Kuyu Temizliği Yapılma Aşamaları

Kuyu Temizliği yapılırken öncelikle mevcut olan dalgıç pompa çıkarılır. Daha sonra kuyuya pompa konmadan boruların indirilmesi sağlanır. Bu esnadan sonra ise, yukarıdan kompresör ile hava verilmesi sağlanır.

Bu işlem kuyudan temiz su gelinceye kadar devam edilir. Bu işlemlerden sonra kuyu ilk günkü gibi temizliğine ve debisine kavuşmuş olur. Tabi şu uyarı yapmak gereklidir. Yeraltı su seviyeleri zaman içerisinde düşme meydana getirebilir.

Bu gibi şeylerle maruz kalındığı durumda ise, temizlikten yeteri kadar ve istenildiği kadar verim alınamadığı durumlar meydana gelmektedir. Çok fazla karşılanmasa da böyle bir durumun ortaya çıkma ihtimali bulunmaktadır.  

İnkişaf Yöntemi İle Kuyu Temizleme Yöntemleri

Öncelikle inkişafın ne demek olduğu hakkında bilgi vermek istiyoruz. İnkişaf; kuyu içerisinden su çekmesinin önlenmesi amacıyla yapılan işlemlerin ismine denir. Bu işlemlerin yapılmasında birçok amaç bulunmaktadır.

Bu amaçlar ise şunlardır.

 • Kuyu ile akifer formasyon arasındaki bağlantıyı sağlamak.
 • Kuyudan yüksek verim sağlamak.
 • Formasyonda bulunan ince kum, slit ve kilin temizlenmesini sağlamaktır.

Bu inkişaf yöntemi yöntemi ile kuyunun duvarının sıvayan ve akifer formasyon gözeneklerinin tıkanmasına neden olan sondaj çamuru, kuyu temizlenmesi yapılarak giderilmektedir.

Bu yöntemle kuyu yıkama işlemi yapıldıktan sonra, formasyondan kuyuyun içerisine su gelmeye başlamaktadır.

Bu işlem ise yıkama su ile yapılmaktadır. Yıkama takımının kuyu tabanına indirilmesi ve pompa ile su basılması sonucu meydana gelir. Pratikte 5 çeşit inkişaf yöntemi bulunur.

Bunlar ise şunlardır.

 • Yıkama Yöntemi
 • Aşıra Pompalama Yöntemi
 • Pistonla Çalkalama Yöntemi
 • Basınçlı Hava Yöntemi
 • Jet Yöntemi

gibi yöntemler uygulanarak kuyunun temizlik işlemi sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır.   

Kuyu Temizliğinin Faydaları Nelerdir?

Kullanmış olduğunuz sondaj kuyularınızın temizliğini düzenli olarak yaptırmak sizlere faydalar sağlayacaktır. Firmamızın Kuyu Temizliği hizmeti her müşterimiz tarafından beğenilen ve tercih edilen hizmetlerin başında gelmektedir.

Kullanmış olduğumuz Kuyu Temizleme Makinası her türlü kuyularınız temizlenmesi için özel tasarlanmış, son derece kaliteli temizlik yapan makinalardır. Bu sayede kuyularınızın temizliğinin faydasını maksimum derece görmüş oluyorsunuz.

Kuyu temizliğinin faydalarından şu şekilde faydalanabilirsiniz.

 • Kuyularınızın temizliğini yaptırmanız, kuyunuzun içerisine giren su miktarının artış göstermesini sağlar.
 • Düzenli olarak yapılan kuyu temizliği, kuyunuzun ömrünü uzatır ve sizlerin ekstra masraf altına girmenizi önler.
 • Kuyu temizliği yaptırmak, kuyunuzun içerisinde bulunan bakterilerin oluşmasını önler. Dolayısıyla suyunuza karışmamanızı ve daha sağlıklı bir su elde etmenizi sağlar.
 • Kuyu temizliğini yaptırmanız, kuyu cidarında bulunan oksitlenmiş maddelerin dışarıya doğru atılmasına yardımcı olur.
 • Kuyu temizliği yaptırmak, kuyunuzun içerisine fazla miktarda kum dolmasının önüne geçer. Aynı zamanda ise, su kuyusunun çökme olasılığı çok azalır.
 • Kuyunun tabanında oluşmuş olan dolgunun temizlenmesi, kuyularınızın temizlenmesi işlemi ile ortadan kalkmış olur.

Kuyu Temizliği yaptırmanızı faydaları sadece bunlarla sınırlı değildir. Ayrıyetten, dalgıç pompasının çekmiş olduğu kum miktarının düşmesini sağlar.

Bu şekilde dalgıç pompasının etrafında bulunan fanların aşınması engellenmiş olur. Bu sayede dalgıç tulumbanın ömrü uzamış olur.

Sizde usta personellerimizin ellerinden kuyularınızın temizliğini yaptırmak isterseniz, firmamızın müşteri temsilcisine whatsapp üzerinden istediğiniz hizmeti yazmanız yeterli olacaktır. Her zaman sizlerin keselerini düşünerekten, kaliteli kuyu temizliği hizmeti veriyoruz.    

Kuyu Temizleme Fiyatları

Piyasada çok sayıda su kuyusu ile ilgili hizmet veren firma bulunmaktadır. Firmamız uzun zamandan beri sizlere kaliteli işçilik sunarak ve ayrıyetten ekonomik fiyat politikası uygulayarak, hizmet vermektedir.

Sektörün önde gelen firması olarak, sizlere Kuyu Temizleme Fiyatları konusunda şeffaf davranıyoruz ve keselerinizin sarsılmamasını sağlıyoruz.

Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen firmamız, istediğiniz hizmeti kısa süre içerisinde hem uygun fiyatlarla sizlerin hizmetine sunuyor, hemde kredi kartı gibi güvenilir ödeme yöntemine taksitlendirme yapıyor.

Firmamız kredi kartı ile firmamıza ödeme yapmak isteyen müşterilerine, 6 taksit imkanı sunuyor. Bunun haricinde ise, firmamızdan peşin ödeme yaparak kuyu bakımı ve temizliği gibi hizmetleri almak isteyen müşterilerimize, firma olarak güzel indirimler yapmaktayız.

Sizde piyasanın en kaliteli hizmetini veren ve aynı zamanda Kuyu Temizleme Fiyatları konusunda ekonomik fiyat sunan firmamızdan hizmet almak isterseniz, internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hem hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi,  hemde fiyat konusunda daha iyi bilgiye sahip olmuş olursunuz.  

 

 


Etiketler: adalar kuyu temizleme kuyu temizliği büyükada heybeliada burgazada kınalıada kuyu temizleme büyükada kuyu temizleme burgazada kuyu temizleme kınalıada kuyu temizleme heybeliada kuyu temizleme dalgıç pompa adalar dalgıç pompa

BU YAZIYI PAYLAŞ
Önceki Yazı

BENZER YAZILAR

Kartal Dragos Kuyu Temizleme

Kartal Dragos kuyu temizleme, kuyu temizliği, kuyu inkişafı, kuyu bakımı, kuyu geliştirme ve su kuyu... Devamı

Eyüp Kuyu Temizleme

Eyüp ilçesinde kuyu temizleme, kuyu temizliği, kuyu inkişafı, kuyu bakımı, kuyu geliştirme işleriniz... Devamı

Kuyu Temizleme Fiyatları

Kuyu Temizleme Fiyatları, Keson Kuyu Temizleme Fiyatı 1250 TL, Sondaj Kuyusu Temizleme Fiyatı 1800, ... Devamı


Editörün Seçtikleri

Popüler Yazılar

 • 

    0216 374 00 20     0536 256 43 43
  Copyright © 2017 | Tüm Hakları Saklıdır. www.istanbulsusondaji.com
  dalgıç pompa

  dalgıç pompa servisi

  kurumsal web tasarım