DALGIÇ POMPA TAMİRİ

DALGIÇ POMPA TAMİRİ

1 GÜNDE PROFESYONEL DALGIÇ POMPA TAMİRİ, 6 AY DALGIÇ POMPA SERVİSİ GARANTİSİ. BİZİ ARAMADAN POMPA TAMİRİ YAPTIRMAYINIZ.

DALGIÇ POMPA TAMİRİ

Dalgıç Pompa Tamiri

Dalgıç pompaları; inşaatlarda su devir dayım sürecini sağlayan ürünlerin arasında en çok kullanılan ürünlerin başında geliyor. İnşaatlarda kullanılan Dalgıç Pompa aletinin görevi, daireler arasında kirli ve temiz suyun döngüsü içerisinde sağlıklı bir şekilde aktarılmasını sağlamaktır. Dalgıç Pompaları zamanla arıza yapmaktadır.

Firmamız uzun zamandan beri Dalgıç Pompa Tamiri gibi çok sayıda ürünün bakım, onarım ve tamirini en uygun fiyatlarla ve kaliteli bir şekilde yapıyor. Firmamız yetkili servisi çalışanları işlerinde son derece profesyonel ve deneyimli arkadaşlardır.

Arıza yapmış olana dalgıç pompasının tamirini kısa süre içerisinde yaparak, müşterilerine teslim etmektedirler. Firmamız kurumsul bir firmadır ve İstanbul'un merkezi konumunda yer almaktadır.

Özellikle dalgıç pompa tamirinde bulunan uzman ekibimiz, sorun yapmış olan ürüne kaliteli işçilik ile hizmet vermektedir. Dalgıç Pompalarının tamirini gerektirecek arızaları şu sebeplerden dolayı olmaktadır.

Bunlar ise şunlardır.

 • Amacı dışında kullanılan dalgıç pompaları arıza yapmaktadır.
 • Eğer kullanılmış olan suda kum ve küçük taş parçaları gibi bazı şeyler bulunuyorsa, bu durum dalgıç pompalarının arazılanmasına neden olur.
 • Dalgıç pompasının motorunun soğuması için kullanılan su yeterli miktarda olmadığı zaman, bu durum arızaya neden olur. Arıza yapmasının nedeni ise, motorun yeterli su miktarını alamayıp ısınmış olmasıdır.

Firmamız bu gibi arıza yapan sebeplerden dolayı dalgıç pompalarınızın tamirini kısa süre içerisinde yaparak, sizlere teslim etmektedir.

Firmamız Dalgıç Pompa Servisi olarak garanti kapsamında tamir yaparak sizlerin hizmetine sunmaktadır.                                      

Dalgıç Pompa Arızaları Hangileridir?

Dalgıç Pompa ürünlerinin hangi nedenlerden dolayı arıza yaptığını daha önce söyledik. Nedenlerine bağlı olarak ise, üründe şu arızalar meydana gelir.

 • Hidrofor Pompa Arızası Meydana Gelir.
 • Çift Kademeli Pompa Arızası Oluşur.
 • Asit Pompası Arızası
 • Bıçaklı Foseptik Dalgıç Pompa Arıza
 • Asit Su Pompa Arızası

gibi arızalar meydan gelmektedir. Meydana gelen bu arızaları firmamız en kısa sürede tamirini yapmaktadır ve sizlere teslim etmektedir.

Sizde hangi nedenlerden dolayı arıza yapmış olan dalgıç pompalarınızı firmamızla iletişime geçerek garantili bir şekilde yaptırabilirsiniz.                                                             

Dalgıç Pompa Arızalarının Giderilmesi Hakkında

Dalgıç Pompa Bakımı firmamızın uzman olduğu alanların başında gelmektedir. Dalgıç Pompa Arızalarının giderilmesi hakknda sizlere bilgiler vermek istiyoruz. Dalgıç Pompaları daha çok inşaat alanlarında ve endüstriyel alanlarda kullanılan aletlerdir.

Kullanması ise deneyim gerektiren bir durumdur. Bu ürünler hassas yapıya sahiptir ve kullanacak olan kişinin belli bir bilgiye sahip olması gerekir.

Firmamız Dalgıç Pompa Servisi olarak, dalgıç pompa arızalarının tamiri yaptıktan sonra kısa süre içerisinde çalışabilir duruma getirmekteyiz.

Firmamız bu ürünlerin arızalarının giderilmesini kaliteli ve sağlıklı bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.         

Dalgıç Pompaları Tamiratı Hakkında

Dalgıç Pompa Tamiri yapan firmamız, hem bu ürünün tamirini, hemde diğer ürünlerin tamirlerini garanti içerisinde yaparak müşterilerinin hizmetine sunuyor. Dalgıç Pompaları kullanılan sektörün önemli parçaları arasında yer almaktadır.

Bu yüzden bozulduktan sonra tamir edilme aşaması önemli bir yer teşkil etmektedir. Firmamız bu ürünün sektör için önemini bildiği için, ustalarımız tamir ettikten sonra, gerekli olan denemelerden sonra çalışır şekilde müşterisine teslim ediyor.

Bu hizmetimiz ise firmamızın işine verdiği ciddiyeti ve müşteri memnuniyetinin kendisi için önemli olduğunu gösteriyor. Firma olarak vermiş olduğumuz Dalgıç Pompa Bakımı ve tamiratı hizmetini, hem uygun fiyata hemde taksitlendirme seçenekleri ile sunuyoruz. Sizde her türlü bakım ve arızalarınızı firmamızla iletişime geçerek yaptırabilirsiniz.

Dalgıç Pompa Tamiri Parçaları Hakkında

Dalgıç Pompalarının tamirini yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Firmamız bu firmalar arasında yer almaktadır. Çoğu zaman müşterilerin bazı şikayetleri olmaktadır. Bu şikayetlerin başında ise, dalgıç pompa tamirinde kullanılan yedek parçalardır.

Bazı firmalar tamir esnasında orjinal olmayan, yan sanayi dalgıç pompa tamiri parçası kullanmaktadırlar. Bu durum ise son derece uygunsuz bir durumdur. Böyle durumlarda ise, tamiri yapılmış olan dalgıç pompaları kısa süre içerisinde arıza vermektedir.

Böyle olduğunda ise, bir daha dalgıç pompasının tamiri mümkün olmamaktadır. Firmamız uzun zamandır dalgıç pompa tamiri yapan firma olarak, kullanmış olduğumuz bütün yedek parçalar orjinaldir.

Firmamız tamir işlemini yaptıktan sonra hem müşterilerine garanti sunmaktadır. Firma olarak kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden ve müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

İşimizin ciddiyetinde olarak, müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler güven vermekteyiz. Firmamıza gönül rahatlığı ile dalgıç pompalarınızın tamirini yaptırabilirsiniz.    

Vermiş Olduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Firmamız Dalgıç Pompa arızaları ve bakımları haricinde müşterilerine, farklı hizmetler vermektedir.

Firmamızın değerli müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler şunlardır.

 • Dalgıç Pompa Tamiri Hizmeti Veriyoruz.
 • Kuyu Temizliği Yapıyoruz.
 • Dalgıç Pompa Montajını Gerçekleştiriyoruz.
 • Dalgıç Pompa Kurtarma Hizmetimiz Mevcuttur.
 • Dalgıç Pompa Teknik Servisi Hizmetimiz Bulunuyor.
 • Su Sondajı Açıyoruz.
 • Dalgıç Pompalarının Bakımlarını Kaliteli Şekilde Yapıyoruz.
 • Drenaj Pompaları Servisi Hizmetimiz Bulunuyor.
 • Kuyu İnkişafı Hizmetimiz Bulunuyor.
 • Kuyur Kurtarma Hizmetimiz Mevcuttur.
 • Atık Su Foseptik Pompaları Tamir ve Onarımı Yapıyoruz.
 • Foseptik Pompa Sistemleri Bakımını Yapıyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz piyasa içerisindeki en uygun fiyat politikası uygulanarak müşterilerinin hizmetine sunuluyor. Sizde firmamızdan istediğiniz hizmeti ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz.                   

Foseptik Pompa Sistemleri Hakkında

Evlerinizde, işyerlerinizde veya yaşam alanlarınızın bulunduğu heryerde, hali hazırda foseptik pompa sistemleriniz bulunuyorsa, bu sistemin stabil olarak çalışması önem arz etmektedir.

 Firmamız kullanmakta olduğunuz foseptik pompa sistemleri ürününüzün stabil çalışmaması durumunda vermiş olduğu arızayı en kısa sürede tamir ederek, çalışır halde sizlere teslim etmektedir.

Evinizde ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm foseptik pompa sistemleri hizmetini siz değerli müşterilerimize, kaliteli işçilik ile sunuyoruz. Özellikle bu sistemleri kullanırken, 2 ile 3 sene içerisinde genel bakım yaptırmanız sizler için oldukça önemlidir. Yaptırılmaması durumunda ileride başınızı daha fazla ağrıtacak masraflar çıkarabilir.

Firmamız bakım ve onarım haricinde ise, genel olarak periyodik bakımlarınızı gerçekleştirerek, ileride ekstra masraf çıkmasından sizleri kurtarmaktadır. Bu ürünler için genel bakımın önemi ilk başta gelmektedir.

Aynı zamanda ise, foseptik pompa sistemlerinin pano üzerindeki elektronik aksamlarının yıllık kontrolleri dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Olabilecek arızanın önüne bu şekilde geçilmiş olacaktır.

Firma olarak yıllık elektronik aksam kontrolünü yaparak, olabilecek kirli su baskınlarına karşı önlemlerinizi almanızı sağlıyoruz. Bizlere telefonla veya mail yoluyla ulaşmanız, istediğiniz foseptik pompa sistemleri için hizmet verebileceğimizi göstermektedr.  

Ürünlerimiz Hakkında

Firmamız sadece dalgıç pompa servisi ve bakım onarımı yapan firma değildir. Arıza ve tamirlerin haricinde ise, hiç kullanılmamış ürünleri müşterilerimize satış olarak sunmaktayız. Firmamızın satmış olduğu ürünlerin hepsi kaliteli ve Avrupa Standardlarına uygun ürünlerdir.

Ürünlerimiz şu şekildedir.

 • Drneaj Pompası
 • Dalgıç Pompa Kolon Borusu
 • Derin Kuyu Dalgıç Motor
 • Derin Kuyu Dalgıç Pompa
 • Atık Su ve Foseptik Pompası
 • Dalgıç Pompa Kontrol Panosu
 • Dalgıç Pompası

satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Sizde istediğiniz ürünü firmamızdan ekonomik fiyatlarla ve taksitli alışverişlerle alabilirsiniz.          

İletişim Adreslerimiz Nelerdir?

Firmamızdan her türlü dalgıç pompası tamir ve bakım hizmetini bizlerle kolay şekilde irtibat kurarak alabilirsiniz. Firmamız kurumsal bir firma olduğu için, bizlere şirket telefonlarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Şirket telefonlarımızın haricinde ise, müşteri temsilcisi arkadaşlarımıza direk olarak whatsapp üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Eğer bilerek bu iletişim adreslerinin haricinde ulaşmak isterseniz, e-mail adreslerimizden bizlere mail atmanız yeterli olacaktır.

Şirketimize ait bütün iletişim numaralarını ve adreslerini, internet sitemize giriş yaparak görebilirsiniz. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz.    

Fiyatlarımız ve Ödeme Seçenekleri Hakkında

Dalgıç Pompa Servisi firması olarak, her zaman müşterilerimizin keselerini düşünmüş bir firmayız. Bu yüzden hem satışlarımız olsun, hemde bakım ve onarım hizmetimiz olsun, en uygun fiyat seçeneklerini değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Firmamızdan kullanılmamış dalgıç pompası alan müşterilerimiz, %30 indirimlerden yararlanmaktadır. Ödemelerini peşin olarak yapan bütün müşterilerimize bu kampanya indirimlerden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Ayrıyetten firma olarak uzun vadeli taksit seçeneklerimiz bulunuyor. Son derece güvenli olan kredi kartına 6 taksit imkanını firma olarak sunmaktayız. Sizde hemen firmamızla iletişime geçerek, istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.      

 

 

 


Etiketler: dalgıç pompa tamiri dalgıç pompa bakım dalgıç pompa servisi

BU YAZIYI PAYLAŞ
Önceki Yazı

BENZER YAZILAR

İmpo S4SP 4/44 Dalgıç Pompa

İMPO S4SP 4/44 DALGIÇ POMPA;5,5Hp gücünde komple AISI 304 Kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.1 ½... Devamı

Pompa Tamir Bakım ve Montaj Servisi

Pompa tamir servisi, pompa tamiri,pompa bakımı,pompa temizliği,pompa montajı,dalgıç pompa tamiri,dal... Devamı

10Hp (7,5kw) Coverco Dalgıç Motor

10Hp (7,5kw) Coverco Dalgıç Motor NBS4 serisi olarak adlandırılır ve 4" çapında yağ soğutmalı İtalya... Devamı


Editörün Seçtikleri

Popüler Yazılar

 • 

    0216 374 00 20     0536 256 43 43
  Copyright © 2017 | Tüm Hakları Saklıdır. www.istanbulsusondaji.com
  dalgıç pompa

  dalgıç pompa servisi

  kurumsal web tasarım