DALGIÇ POMPA SERVİSİ

DALGIÇ POMPA SERVİSİ

İSTANBUL'UN EN İYİ DALGIÇ POMPA SERVİSİ WİLO, ALARKO, GRUNDFOS, İMPO, COVERCO, PEDROLLO, GRİNDEX, LOWARA, CRI POMPALARIN TAMİRİ GARANTİLİ YAPILIR.

DALGIÇ POMPA SERVİSİ

Dalgıç Pompa Servisi

Uzun zamandır sektörde önde gelen firmamız, değerli müşterilerine Dalgıç Pompa Servisi hizmeti sunuyor. Firmamız kurumsal bir firma olmakla beraber, vermiş olduğumuz her türlü bakım ve onarım hizmetini garanti kapsamında vermekteyiz.

Garanti kapması içerisinde arıza yapmış olan dalgıç pompaları, ücretsiz bir şekilde firmamız tarafından sizlere yapılmış bir şekilde sunuluyor. Firmamız personelleri işlerinde son derece ehil ve profesyonel kişilerdir.

Firmamız Dalgıç Pompa Servisi olarak müşteri memnuniyetine her zaman önem veren ve aynı zamanda kaliteli işçilik ile ekonomik fiyat sunan firmayız. Firmamız Dalgıç Pompa satışı yaptığı gibi, her türlü tamir ve bakım onarım işlerini kısa süre içerisinde yaparak, sizlere teslim etmektedir.

Sizde firmamızdan uygun fiyatlı Dalgıç Pompa ürünlerini alabilirsiniz. Firma olarak müşterilerimize taksit seçenekleri sunuyoruz. Firmamız endüstriyel ve konut tipi dalgıç pompa ürünlerine her zaman garanti veren mühendislik firmasıdır.

Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Firmamız uzun zamandır müşterilerine Dalgıç Pompa Sistemlerinde prefesyonel çözümler sunuyor. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler ise şu şekildedir.

 • Dalgıç Pompa Kurtarma
 • Kuyu Kurtarma
 • Kuyu Temizliği
 • Dalgıç Pompa Servis Hizmeti
 • Su Sondajı
 • Atık Su Foseptik Pompaları
 • Kuyu İnkişafı
 • Dalgıç Pompa Tamiri
 • Dalgıç Pompa Bakımı
 • Drenaj Pompaları Servisi

hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Dalgıç Pompa Bakımı hizmetini en uygun fiyatlarla veren firmaların başında gelmekteyiz. Firmamız Dalgıç Pompa Tamiri hizmeti alan bütün müşterilerine, kredi kartına taksit seçeneği sunmaktadır.

Firmamızdan tamir ve bakım onarımı haricinde ise, sıfır olarak Dalgıç Pompa ürünlerini garantili bir şekilde alabilirsiniz.

Firmamızın hizmetlerinden daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, internet sitemize giriş yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atölyelerimizde ve Şantiyede Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Firmamız hem şantiye alanlarında, hemde atölyelerimizde müşterilerimize farklı şekillerde hizmet vermektedir. Ayrıyetten firmamız atölyelerinde her türlü, dalgıç pompa motor bobinaj sarım hizmeti verilmektedir.

Atölyemizde verilen hizmetlerimizden bazıları şunlardır.

 • Her Türlü Markada Dalgıç Pompa Tamirini Yapıyoruz.
 • Bobinaj ve Motor Sarımı İşlemlerini Atölyelerimizde Gerçekleştiriyoruz.
 • Rulman, Fan, Keçe, Flatör, Salmastra Değişimilerini Yapmaktayız.

Atölye haricinde bulunan şantiyelerimizde ise müşterilerimize, Dalgıç Pompa Kurulum Hizmeti veriyoruz.

Ürünlerimiz Hangileridir?

Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu bütün ürünler, 7/24 garanti kapsamı altında bulunmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin arızası garanti kapmasında ücretsiz bir şekilde yapılarak, müşterilerimizin kendilerine sunulmaktadır.

Firmamızın ürünleri şu şekildedir.

 • Dalgıç Kolon Pompa Borusu
 • Atık Su Poseptik Pompası
 • Drnenaj Pompası
 • Derin Kuyu Dalgıç Pompası
 • Derin Kuyu Dalgıç Motor
 • Dalgıç Pompa Kontrol Panosu
 • Dalgıç Pompası

satışını yapmış olduğumuz ürünler arasında yer almaktadır. Ürünlerimizin hepsi garantili ve son derece kaliteli ürünlerdir. Hiçbir şekilde yan sanayi ürünlerimiz olmamakla beraber, hepsi orjinal ve uzun süreli kullanımlar içindir.

Sizde ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız özellikle Dalgıç Pompa ürününde kampanyalar yaparak, çok güzel indirimleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Sizde indirimli ve kampanya içerisinde bulunan ürünlerimizden istifade edebilirsiniz.

Dalgıç Pompa Montajı Hizmeti Yapılışı

3 farklı metod ile yapılan bir işlemdir. Bunlardan birincisi, dalgıç pompa montaj vinci ile yapılan işlemdir. Bu işlem 700 metre derinlikte olan kuyularda uygulanmaktadır. İkinci yöntem olan 3 ayaklı caraskal ile yapılmaktadır.

Bu yöntemle ise, en fazla 250 metre derinlikte olan kuyularda uygulanır. Mobil vincin çalışmasına engel olduğu dar alanlarda uygulanan en uygun yöntemdir. Üçüncü yöntem ise, en fazla 100 metre derinlikte olan kuyularda uygulanan ve tamamen beden gücü ile yapılan bir yöntemdir.

Bu işlemin yapılmasının nedeni ise, mobil vinc ve calaskal yöntemlerine uygun olmayan kuyu tipi olduğu içindir. Çoğunlukla peyzaj alanlarında uygulanan bir dalgıç pompa montaj yöntemi olarak bilinmektedir.

Dalgıç Pompa Bakımı Hizmeti Hakkında

Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu dalgıç pompa bakımı hizmeti hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Firmamız farklı dalgıç pompa ürün gruplarına hizmet vermektedir.

Bu ürün grupları içerisinde bulunan dalgıç pompalarının bakımını ise, ihtiyacınıza uygun bir şekilde pompa tipini seçerek yapmaktayız. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, muhtemel bakım uygulamaları için, belli bir model sunmaktadır.

Dalgıç pompasının bakımını yaparken, en uygun çözümü getirdiğimiz gibi aynı zamanda ekonomik bir şekilde bakımını yaparak sizlere teslim ediyoruz. Firmamız dalgıç pompa servisi olarak, bakım hizmetini işletmeye alma prosedürü uygulayarak yapmaktadır.

Bu prosedürü uygularken, doğru olarak tamamlanmış ve bakımı yapılmış ürünlerinizin garanti öncesi ve sonrası satış hizmeti verilmektedir. Bu sayede hizmet vermiş olduğumuz müşterimiz, ürünün yapılmasından sonraki garanti ve satış süresinden sorumlu hale gelmektedir.

Müşterimiz firmamızdan herhangi bir hizmete gereksim duyduğu zamanda, ürünü önce işletmeye alma kuruluşumuza talepte bulunması gerekiyor. Bu hizmet kendisinin faydasına olmaktadır.

Dalgıç Pompalarının Bakımı İle İligili Vermiş Olduğumuz Hizmet Aşamaları Hakkında

Firmamız Dalgıç Bakım ve Onarımı hizmetinin satışını gerçekleştirirken belli aşamalardan geçtikten sonra hizmeti vermektedir.

Bunlar ise şu şekilde olmaktadır.

 • Satış Öncesi Servis Hizmetleri
 • Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz
 • Dalgıç Pompası Garantisi
 • Bakım ve Onarım Aşaması
 • Garanti Dışı ve Sözleşme Haricinde Olan Hizmetler

şeklinde belli aşamalardan geçerek, müşterilerimize sunuyoruz. Bunları kısa bir şekilde tanıyalım.

Satış Öncesindeki Servis Hizmetlerimiz: Firmamızdan dalgıç pompası satışı alınmadan önce firmamız tarafından müşterilerine, danışmanlık ve keşif hizmeti verilmektedir. Satış temsilcisi arkadaşlarımız, uzman ve deneyimli olan personellerimizi yönlendirmektedir.

Daha sonra gerekli incelemelerden sonra müşterimizin tarafına detaylı bir şekilde teklifi yazılı olarak iletmekteyiz.

Satış Sonrasındaki Servis Hizmetimiz Hakkında: Firmamıza satış sonrasında verilen taahhütler gereğince, dalgıç pompalarının montajlarını yapıyoruz. Arıza olma ihtimaline karşı bilgi verilerek, sistem sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Dalgıç Pompa Garantisi: Fimamız kullanım süreci içerisinde kullanılan dalgıç pompalarının her türlü yedek parça ve servis hizmetini ücretsiz bir şekilde veriyor. Bu garanti kapsamı içerisinde iki şey hariçtir.

Bunlar ise, elektrik tesisat hataları ve kuyu içindeki kirlilik dolayısıyla arıza yapma durumları garanti kapsamı dışında olmaktadır.

Bakım ve Onarım Aşaması: Eğer kullanmış olduğunuz dalgıç pompalarının garanti süreleri dolmuş ise, bakım ve onarım işlemleriyle beraber servis hizmeti ücrete tabi tutulur.

 Firmamızın yetkili servisi bu işlemi yaptıktan sonra, kullanıcıya garanti imkanı sunar ve her türlü arıza ve yedek parça değişimini ücretsiz bir şekilde yapar.

Garanti Dışı Sözleşme Harici Hizmetler: Firmamız bakım ve onarımını yaptığı dalgıç pompalarının garanti süreleri ve bakım sözleşmelerinin dolması durumunda ise, belli bir ücret karşılğında her türlü tamir ve bakımları müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Bizlere Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Firmamız değerli müşterilerine her türlü ulaşma imkanı sağlamaktadır. İster Dalgıç Pompa Bakımı için, isterseniz de diğer hizmetlerimiz için bizleri sabit şirket telefonlarımızdan arayabilir ve bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Telefonlarımız haricinde ise, müşteri temsilcimize whatsapp numarası üzeerinde ulaşarak, almak istediğiniz Dalgıç Pompa Tamiri hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunların dışında ise, firmamıza e-posta yoluyla ulaşabileceğiniz gibi, online olarak internet sitemize giriş yapabilirsiniz.

Sizde şimdi bütün hizmetler hakkında bilgi almak isterseniz, bizlere istediğiniz şekilde ulaşmanız yeterli olacaktır.

Fiyat Politakası ve Ödeme Seçenekleri Hakkında

Firmamız her türlü Dalgıç Pompa Servisi hizmetini ekonomik fiyatlar ve uzun vadeli taksit seçenekleri ile müşterilerine sunmaktadır. Firmamız Dalgıç Pompa satışlarında peşin ödeme yapmak isteyen müşterilerine %25'e varan indirimler uyguluyoruz.

Kredi kartına ise 6 taksit imkanı sunuyoruz. Her daim müşterilerine hem kaliteli hizmet veren, aynı zamanda ise keselerine düşünen firma olarak, hizmetlerimize devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: dalgıç pompa servisi dalgıç pompa tamiri istanbul

BU YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

1HP COVERCO DALGIÇ MOTOR

1Hp Coverco Dalgıç Motor Devamı

İmpo S4SP 8/15 Dalgıç Pompa

İMPO S4SP 8/15 DALGIÇ POMPA;3Hp gücünde komple AISI 304 Kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.2’’ ç... Devamı

İmpo S4SP 12/25 Dalgıç Pompa

İmpo s4sp 12/25 dalgıç pompa fiyatı için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.10Hp İmpo Dalgıç Motor... Devamı


Editörün Seçtikleri

Popüler Yazılar

 • 

    0216 374 00 20     0536 256 43 43
  Copyright © 2017 | Tüm Hakları Saklıdır. www.istanbulsusondaji.com
  dalgıç pompa

  dalgıç pompa servisi

  kurumsal web tasarım